Leśnictwa Leśnictwa

Rabka

Leśniczy mgr inż. Robert Koziana Podleśniczy mgr inż. Justyna Radwańska
609651691, 609900227

ul. Podhalańska 77

34-700 Rabka-Zdrój

robert.koziana@krakow.lasy.gov.pl

justyna.radwanska@krakow.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Raba Wyżna

Leśniczy Andrzej Antolak Podleśniczy Robert Skawski
697698542, 697698544

Raba Wyżna 20

34-721 Raba Wyżna

andrzej.antolak@krakow.lasy.gov.pl

robert.skawski@krakow.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Beskid

Leśniczy Bogdan Kasprzak Podleśniczy mgr inż. Jolanta Oskwarek
697698543, 609020787

Spytkowice 756

34-745 Spytkowice

bogdan.kasprzak@krakow.lasy.gov.pl

jolanta.oskwarek@krakow.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Gorce

Leśniczy Wojciech Fryźlewicz Podleśniczy Robert Jasierski
609023854, 605992507

ul. Kowaniec 70

34-400 Nowy Targ

wojciech.fryzlewicz@krakow.lasy.gov.pl

robert.jaskierski@krakow.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Bór

Leśniczy mgr inż. Krzysztof Przybyła Podleśniczy mgr inż. Jan Szpernoga Podleśniczy Bogusław Frydrych
605276374, 602194861 , 609301661

ul. Kowaniec 70

34-400 Nowy Targ

krzysztof.przybyla@krakow.lasy.gov.pl

jan.szpernoga@krakow.lasy.gov.pl

bogusław.frydrych@krakow.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę

Police

Leśniczy inż. Franciszek Miąskowski Podleśniczy Jerzy Sikora
605820384, 609024562

Zubrzyca Górna 363

34-484 Zubrzyca Górna

f.miaskowski@krakow.lasy.gov.pl

jerzy.sikora@krakow.lasy.gov.pl

Stańcowa

Leśniczy mgr inż. Józef Oskwarek Podleśniczy Roman Głowacz Podlesniczy Roman Krok
182634472, 609022392, 603656808, 697702132

Lipnica Wielka 1166

34-483 Lipnica Wielka

jozef.oskwarek@krakow.lasy.gov.pl

roman.glowacz@krakow.lasy.gov.pl

roman.krok@krakow.lasy.gov.pl


Wyświetl większą mapę